Bartın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim; kredisiz ve taksitle ev almak isteyenler için en iyi seçenek! 2016 yılından bu yana sektörde yer alan Birevim; kendisine koymuş olduğu 2023 hedefini geliştirmek adına büyük çaba gösteriyor. 2023 yılının sonuna kadar üç milyon ailenin ev sahibi olmasını sağlamak isteyen Birevim; bu hedefine erişmek adına 2020 yılında da faaliyetlerine tam gaz devam etti. Bir önceki yıla kıyasla yeni üye sayısını yüzde 78 oranında arttıran Birevim; bunun yanı sıra gerçekleştirmiş olduğu teslimatlarla da milli ekonomiye üç milyar TL gibi bir destekte bulundu.

birevim

Birevim Her Geçen Gün Popüler Oluyor!

Pandemi sürecine ek olarak Euro ve Amerikan dolarının Türk lirası karşısında değer kazanması dolayısıyla son derece zor geçen 2020 yılı; Birevim adına ise olumlu gelişmelere sahne oldu. 2020 yılında bir önceki yıla kıyasla teslimatlarını yüzde 59 oranında arttıran Birevim; teslimat finansman tutarını ise yüzde 85 oranında arttırarak 2016 yılından bu yana rekor kırdı. Bunun yanı sıra, yalnızca 2020 yılında 1,2 milyon kişinin ev sahibi olmak için Birevim’e başvurduğunu ifade etmeliyiz. Ayrıca, dikkat çekici bir bilgi daha var! Tasarruf finansı sektörüyle daha önceden hiçbir ilgisi olmayan kişilerin ağırlıkta olduğu grubun Birevim’i tercih etmesi; Birevim’in yalnızca beş yılda ne kadar popüler olduğunu gösteriyor.

Sonuç olarak, Birevim; her geçen gün müşteri sayısını arttırıyor. Peki, Bartın kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için neler yapmalısınız?

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim ile Ev Sahibi Olmak Mümkün Mü?

Birevim ile ev sahibi olmak istiyorsanız çok doğru bir karar verdiğinizi ifade etmeliyiz. Birevim sayesinde peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Çoğu tüketicinin ev sahibi olmaktan vazgeçmesine sebep olan peşinat ödeme zorunluluğu Birevim’de yok! Örneğin, 300 bin TL tutarındaki bir ev için konut kredisi alsanız dahi en az yüzde 20’lik kısmını peşinat olarak ödemek zorunda kalıyorsunuz. Herkesin hali hazırda en az 60 bin TL’sinin olmadığını varsayarsak Birevim sizi çok ciddi bir sorundan kurtarıyor.

Birevim ile kredi almadan da ev sahibi olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. İhtiyacınız olan finansman tutarı dışında ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yok! Tüketicilerin belini büken kredi faiz oranları Birevim bünyesinde yer almıyor. Birevim ile ev sahibi olmak için en çok serbest planlı ve sıra tespitli tasarruf yöntemlerinin tercih edildiğini söylemeliyiz. Serbest planlı tasarruf yönteminde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarının yanı sıra evinizi ne zaman teslim alacağınıza da tamamen siz karar vermiş olursunuz. Ödeyeceğiniz aylık taksit tutarlarını azaltma veya arttırma şansınız da var! Sıra tespitli tasarruf yönteminde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarına göre değişen tasarruf gruplarına katılırsınız. Noter huzurunda yapılan çekilişlerle her ay bir kişiye ev alınır. Hayalini kurduğunuz evinize en kısa sürede sahip olmak adına sıra tespitli tasarruf yönteminden yararlanabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

4 × two =