AND Pastel Projesi

Zamanın ilerlemesi neticesinde barınma ihtiyaçları da değişim göstermektedir. İnsanlar artık yeni nesil olarak tanımlanan mahalleleri tercih etmektedir. Bunun yanı sıra yaşam alanlarının ferah olması da büyükşehirlerde ilk tercihlerden biridir. AND Pastel projesi hem ailelere hem de yalnız yaşayanlara uygun tasarımları sayesinde yeni nesil ihtiyaçların giderilmesinde en iyi tercihlerden biri olarak görülmektedir.

birevim

AND Pastel Fiyat Listesi

AND Pastel fiyat aralığı modern yaşamın gerekliliklerine göre hayatlarını devam ettirmek isteyenler tarafından merak edilmektedir. Proje kapsamında konutların tür bakımından farklılıklar göstermesi fiyatlar bazında da kendini belli etmektedir. Çünkü projedeki küçük daireler, manzaralı olanlar ya da geniş olanların fiyatları aynı değildir. Ancak yatırım ya da konaklamak amacı ile projeye dâhil olmak isteyen kişilerin 400.000 TL’nin biraz üzerinde olan rakamlarla karşılaşacakları söylenmektedir.

AND Pastel Nerede?

Konut sahibi olmak isteyenler için AND Pastel nerede olduğu da büyük önem taşımaktadır. Projenin inşası yükselen ilçelerden biri olan Kartal sınırları içerisinde devam etmektedir. Meraklılar için açık adres olarak ise Esentepe Mahallesi, Erkılıç Sokak No:8 verilmektedir. Yapının Kartal adliyesi ve önemli toplu taşıma merkezlerine bir hayli yakın olduğunun da altı çizilmektedir.

AND Pastel Kat Planları

AND Pastel için kat planları bloklar şeklinde yapılmaktadır. Her blok kendi içinde farklı özelliklere sahip olduğu gibi kat sayılarında da değişimler görülecektir. Mavi renk olması düşünülen ilk blok tam olarak 40 kattan meydana gelecektir. Sonrasında tasarlanacak olan bloklarda kat sayıları daha az olacaktır. Bu sayede projenin görsel olarak da güzel bir sonuca götürmesi hedeflenmektedir. Özellikle sadece 6 kattan oluşacak 3.blok evler şimdiden büyük talep görmektedir.

AND Pastel Özellikleri

Günümüzde proje olarak sunulan konutlarda pek çok eksik vardır. AND Pastel özellikleri şehir içerisinde temiz bir yaşam sürmek hedefi olan bireyler için var olan eksiklikleri kapatmaktadır. Proje kapsamında konut sahipleri için organik şekilde tarım yapabilmek olanakları verilmektedir. Üstelik aileler çocukları için güvenli bir oyun alanı da elde edeceklerdir. Yakın çevresi ile de beğenilen projede peyzaj oldukça iddialıdır.

birevim

11 Comments

 • Böyle dışı komple cam tasarımlara hasta oluyorum, mimari açıdan çok estetik geliyor.

 • Kartal’da yapılan bu proje tasarım olarak şahane, yatırımsal olarakta tam nokta bence 🙂

 • Projenin güncel fiyatlarını bilmiyorum ama maddi imkanım olsa kaçırılmayacak bir fırsat, bu tarz yapılar uzun vadede çok büyük yatırım oluyor

 • Sitesinden gördüğüm kadarıyla fiyatlar daha da yükselmiş, yatırımlık alanlar kazandı 🙂

 • Mimari açıdan şahane bir proje, fiyatları da güncel ekonomiye göre gayet makul bence

 • Proje mimari olarak şahane, fiyatları da çok yükseldi son zamanlarda tam yatırımlık

 • Proje çok güzel gözüküyor güncel fiyatları hakkında bir bilgi var mı acaba?

  • Merhaba Kadir Bey,
   And Pastel Projesi’nde konut fiyatları 800.000 – 2.267.000 TL aralığındadır.

 • Mimari olarak çok güzel, lokasyon olarakta şahane bir konumda. Fiyatlarıda kalitesini belli ediyor bence 🙂

Leave a Comment

11 + 11 =