Aksaray Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Günümüz finansal şartlarında ev almak gerçekten çok zor! İnsanların ev almaktan ziyade ev için gerekli peşinat tutarını biriktirmesi bile kolay değil! Bu noktada, taksitle ev almak isteyenler için bankaların kredi seçenekleri göze çarpıyor. Ancak, bankalardan almayı düşündüğünüz konut kredisi seçenekleri zannettiğiniz kadar avantajlı değil! Kredi faiz oranları yüzünden almış olduğunuz tutarın neredeyse iki katını geri ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bunun yanı sıra, aylık taksit ödemelerinizi düzenli olarak yapmadığınız takdirde ipotek olarak değerlendirilen evinize banka tarafından el konulabilir.

birevim

Bu noktada, siz de Aksaray kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı arayışında iseniz tercihiniz Birevim olmalı!

Birevim Neler Vaat Ediyor?

Birlikte tasarruf finansı yöntemi ile ev sahibi olmanızı sağlayan Birevim; merkezinde insana yer veren hizmet anlayışı ile en kısa sürede ev, araba ve işyeri sahibi olmanızı sağlıyor. Kişiye özel olarak tasarlanan tasarruf planları sayesinde bireysel tasarruflarınızla kimseye borçlanmadan ev veya araba sahibi olabilirsiniz. Birevim; Türkiye’nin neredeyse her şehrine dağılmış şubeleri sayesinde sizi de istediğiniz anda ev sahibi yapabilecek. Bu noktada, Aksaray kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı hakkında bilgi almak adına ilk olarak Birevim’in resmi sitesini ziyaret etmelisiniz. Sitenin ana sayfasında bulunan formu doldurduğunuz takdirde Birevim müşteri temsilcilerinin en kısa sürede sizinle irtibat kuracağını söyleyebiliriz. Adınız ve soyadınız, cep telefonunuz, mail adresiniz, yaşadığınız il ve ilçe bilgilerinizi girdikten sonra formu göndererek beklemeye geçebilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Sıra Tespiti Nasıl Yapılır?

Birevim; kredisiz ve taksitle ev almak isteyenler için en iyi seçenek! Birevim’de tüketicilerin ev sahibi olmasını kolaylaştırmak adına sıra tespitli tasarruf planlarının yer aldığından bahsetmeliyiz. Bu noktada, bu planlardan herhangi birisini tercih ettiğiniz takdirde evinizi teslim alacağınız tarih noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenir. Tasarruf taksitinizi ve hizmet bedelinizi ödediğiniz takdirde siz de noter huzurunda yapılan sıra tespitine girmeye hak kazanırsınız.

Birevim’de sıra tespiti her altı ayda bir yapılır. Bir başka deyişle, önümüzdeki altı ayda teslimatını alacak olan altı tasarruf sahibi belirlenir. Bu sayede, her ay, bir tüketicinin faizsiz, peşinatsız ve ek maliyetsiz ev sahibi olacağını ifade etmeliyiz. Noter huzurunda yapılan sıra tespiti esnasında ismi okunan tüketiciye tasarruf planı bedeli bir sonraki ay içerisinde teslim edilir. Buna ek olarak, sıra tespitlerinin hiçbirisinde ismi okunmayan kişiye taahhüt edilen süre dolduğunda tasarruf planının teslim edileceğini ifade etmeliyiz. Sıra tespiti hakkında daha çok bilgi almak adına 444 23 53 numarasını arayabilirsiniz.

Birevim; ödeme konusunda tüketicilerine sunmuş olduğu avantajlar ile bilinir. Herhangi bir sebepten dolayı aylık taksitlerinizi ödeyemediğiniz takdirde taksit erteleme şansına sahip olabilirsiniz. Bir başka deyişle, Birevim sisteminde hiçbir şekilde mağdur olmayacağınızı söylemeliyiz.

birevim

Leave a Comment

11 + 6 =