Afyonkarahisar Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma fırsatına yalnızca yabancı ülkelerde rastlamazsınız. Türkiye’de de bu yöntem ile ev sahibi olmanız mümkün! Peki, nasıl?

birevim

Çok uzun süreden bu yana maddi durumu yetersiz olan tüketicilerin ev ve araba sahibi olmasına vesile olan Birevim sayesinde siz de ev almanız için gerekli olan finansman tutarına kısa sürede erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birevim resmi sitesinin ana sayfasında yer alan formu doldurduğunuz ve ev sahibi olmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde Birevim müşteri temsilcileri sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Gelin, şimdi de Birevim’in size neler vaat ettiğinden bahsedelim!

Birevim’de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mıdır?

Birevim ile ilgili en çok merak edilen detay peşinat verme zorunluluğunun olup olmadığıdır. Herkesin bildiği üzere bankalardan konut kredisi aldığınız takdirde ev tutarının yüzde 20’lik veya 25’lik kısmını peşinat olarak ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ancak, Birevim’de ne peşinat ne de ara ödeme zorunluluğunuz bulunuyor. Ödeme planınızı tamamen kendiniz belirlersiniz. İstediğiniz takdirde peşinat ödemeniz de mümkün! Buna ek olarak, maddi durumunuz el verdiği takdirde ara ödeme de yapabilirsiniz. Ancak, daha önce de söylediğimiz üzere Birevim’e katılan tüketicilerin peşinat vermesi kesinlikle zorunlu değil! Peşinat ve ara ödeme ile yalnızca ödemelerinizin daha erken bitmesini sağlarsınız.

Birevim ile Ev Sahibi Olmak Avantajlı Mı?

Birevim sayesinde hayal ettiğiniz eve kavuşabilirsiniz. Ev almak için gerekli peşinatı toplamak için yıllarca para biriktirmenize gerek yok! Taksit ödemelerinizi aksattığınız takdirde evinizi kaybetme riskiniz bulunmuyor. Buna ek olarak, kredi faiz oranları yüzünden borcunuzun iki katını geri ödemek zorunda kalmazsınız. Yalnızca bu sebepler bile Birevim sistemine katılmanız için son derece yeterli!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim; hem düşük ve orta hem de yüksek gelir grubundaki vatandaşlara hitap ediyor. Siz de gelirinize göre aylık ödeyebileceğiniz maksimum taksit tutarını belirledikten sonra buna uygun tasarruf grubuna katılabilirsiniz. Serbest tasarruf planı ile hem ödeyeceğiniz aylık taksit tutarına hem de evinizi teslim alacağınız tarihe siz karar vermiş olursunuz. Buna ek olarak, sıra tespitli tasarruf yöntemi ile yer aldığınız tasarruf grubundan bağımsız olarak noter huzurunda yapılan çekilişle evinizi çok daha erken teslim alma hakkına erişirsiniz.

Birevim; ev sahibi olmak isteyenler için en iyi seçeneği sunuyor. Fakat, yine de Birevim’e katılmak isteyenlerin aklında Birevim’in ne kadar güvenli olduğuna dair sorular var! Bu noktada, Birevim hakkındaki şikayetlerin çok az olduğunu söyleyebiliriz. Birevim; son beş yıldan bu yana bağlı olduğu sektörün en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markası olmayı başarmıştır. Birevim; müşterilerinden kendisine ulaşan şikayetlere de en kısa sürede çözüm bulabilen bir kuruluştur. Özellikle tasarruf sahiplerinin şikayetlerine en geç 72 saat içerisinde dönüş yapıldığını söylemeliyiz.

birevim

Leave a Comment

19 − 6 =