Adıyaman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Adıyaman’da yaşayan bir vatandaş olarak kredisiz ve taksitle ev alma hayali kuruyorsanız sizi Birevim’e davet ediyoruz. Birlikte tasarruf finansı ile küçük birikimlerinizin ev almak için yeterli olduğuna şahitlik edeceksiniz. Sizinle aynı durumda olan tüketicilerle beraber tasarruflarınızı bir araya getireceksiniz. Bu sayede, imece usulüyle ev sahibi olmanın tadını çıkaracaksınız.

birevim

18 yaşından büyük bir tüketici olarak istediğiniz takdirde kendinizi Birevim’de bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Birevim; kapılarını tüzel kişilere de açıyor.

Birevim Güvenilir Mi?

Birevim hakkında merak edilen detayların başında bu sistemin güvenilir olup olmadığı geliyor. Sistem hakkında herhangi bir bilgisi olmayan tüketicilerin önyargılarının olması doğal! Ancak, Birevim; insan merkezli finans yaklaşımı sayesinde tasarruf sahiplerinin haklarını korumak adına gerekli güvenlik önlemlerini fazlasıyla alan bir kuruluş! Bir tasarruf sahibi olarak Birevim aracılığı ile yapmış olduğunuz tasarrufların farklı amaçlarla kullanılmayacağına dair gerekli güvencenin size verildiğini ifade etmeliyiz. Bu noktada, içinizi rahatlatmak adına Birevim’in tasarruf fon havuzunun BDDK denetimi altında olduğunu söylemeliyiz.

Birevim ile gayrimenkul sahibi olmuş tüketicilerin gayrimenkulüne satılamaz kaydı konulur. Bu sayede, teslimatını almamış tüketicilerin kendisini güvende hissettiğinden bahsedebiliriz. Buna ek olarak, Birevim ile tasarruf sahibi arasında yapılan anlaşma ile tasarruf sahibinin tüm haklarının korunacağını söylemeliyiz. Birevim; tasarruf sahiplerinin güvenini kazanmak adına onlara teminat mektubu veya teminat senedi sunar.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Sayesinde Ne Zaman Ev Sahibi Olursunuz?

Birevim; tüketicilerin en kısa sürede ev sahibi olmasını sağlayan bir kuruluştur. Birevim’e katılmayı düşünen herkesin aklında evimi ne zaman teslim alırım düşüncesi yer alır. Ancak, Birevim’de birbirinden farklı tasarruf planlarının olduğundan bahsetmeliyiz. Bir başka deyişle, seçmiş olduğunuz tasarruf planı ve belirlemiş olduğunuz ödeme planınıza göre teslimat tarihinizin değişikli göstereceğini ifade etmeliyiz. Bunun yanı sıra, Birevim; teslimat tarihinin belirlenmesi noktasında tüketicilerden belirli şartları yerine getirmesini ister. Tüketicilerin tüm evrakları tam olmalıdır. Tasarruf taksit ödemelerinde zorunlu haller dışında herhangi bir gecikme olmamalıdır. Buna ek olarak, tüketicilerin tüm teminat prosedürlerini yerine getirmesi şarttır. Bu şartların hepsi sağlandığı takdirde tüketicilerin ilgili ayın 20’nci gününden itibaren yer aldıkları tasarruf grubunun programı doğrultusunda teslimat tarihlerinin belirleneceğini ifade etmeliyiz.

Birevim; tüketicilerin aylık tasarruf taksitlerini ödemesi noktasında onlara birçok seçenek sunar. Birevim’in hesaplarının olduğu kamu, özel ve katılım bankalarından herhangi birisi seçilerek ödeme yapılabilir. Bunun yanı sıra, Birevim’in hem Android hem de IOS mobil uygulamalarının olduğunu ifade etmeliyiz. İstediğiniz takdirde kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan Birevim ödeme seçenekleri; aynı zamanda ödeme geçmişinizi görüntülemenize de imkan verir. Bu sayede, eksik ödemeniz olup olmadığını kontrol edersiniz. Son olarak, Birevim sisteminde elden tahsilat yapılmadığını belirtmeliyiz.

birevim

Leave a Comment

twelve + nine =