Adana Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma fikri size de imkansız geliyor olabilir! Bankaların konut kredisi seçenekleri yüzünden çok uzun yıllar borç ödemek zorunda kalabilirsiniz. Buna ek olarak, bankaya olan kredi borcunuzu birkaç ay ödeyemediğiniz takdirde icralık olabilir veya evinizin elinizden alınması riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra, senetle ev almak gibi farklı bir seçenek daha bulunuyor. Ancak, senetle ev almayı tercih ettiğiniz takdirde pek güvenilir olmayan aracı kimseler ile muhattap olmak zorunda kalırsınız.

birevim

Ev alma yöntemlerinden hiçbirisini kendiniz için uygun görmüyorsanız henüz Birevim ile tanışmadığınızı söyleyebiliriz. İnsanların hem kredisiz hem de taksitle ev almasını sağlayan Birevim; bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapmıştır. Siz de Adana kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için Birevim’in sihirli dünyasına adım atabilirsiniz. 444 23 53 numarasını arayarak Birevim hakkında aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Neden Birevim?

Birevim; bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf anlayışını benimsemiş bir kurum! Siz de birlikte tasarruf sayesinde tek başınıza belki de bin adımda ulaşacağınız ihtiyacınıza elli adımda ulaşabilirsiniz. Sizinle aynı durumda olan insanlar ile işbirliği yaptığınız takdirde finansal ihtiyaçlarınızı zannettiğinizden daha kısa sürede karşılayabilirsiniz. Son derece adil ve güvenilir bir ortamda yapılan Birevim sıra tespiti seçenekleri sayesinde kendinizi daha ödemeleriniz bitmeden ev sahibi olarak bulabilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Neler Vaat Ediyor?

Birevim; hakkındaki önyargıları boşa çıkaracak kadar güvenilir bir kurumdur. İnsanların tasarruflarını güvence altına almak adına hukuksal prosedürlerden faydalanılır. Buna ek olarak, taksitle ev alma şansı sunan konut kredisi gibi seçeneklerin aksine tüketicilerden peşinat, ara ödeme, ek ödeme, dosya masrafı, vade farkı istenmesi söz konusu değildir. Fakat, operasyonel giderlerin karşılanması ve hukuki prosedürlerin olması gerektiği gibi işlemesi noktasında tüketicilerden bir kereye mahsus olmak üzere hizmet bedeli alınır. Ancak, bu ücretin zannedildiği gibi yüksek bir rakam olmadığını ifade etmeliyiz. Tasarruf tutarına göre değişmekle beraber yüzde 7 ila yüzde 15 arasında değişkenlik gösteren bir bedel olduğunu söylemeliyiz.

Birevim; uzun yıllardan bu yana bu sektörde yer alır. Sektörün en iyi firmaları arasında bulunur. Güçlü sermaye yapısının yanı sıra yasal düzenlemenin getirmiş olduğu kurallara dayanarak sistemine katılan tüketicilerin haklarını garanti altına alır. Bunun yanı sıra, şubelerinin Türkiye’nin dört bir yanına dağıldığını söyleyebiliriz. Her şehirde bir şubesinin olmasının yanı sıra birçok ilçede de Birevim şubesi olduğunu ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, Birevim hakkında bilgi almak ve sisteme katılmak adına istediğiniz anda şube ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz.

Konut başta olmak üzere işyeri ve araç sahibi olmak için ihtiyacınız olan finansal tutara erişmek adına bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf yöntemini tercih etmelisiniz. Birevim’in en büyük farkı da buradan gelir.

birevim

Leave a Comment

2 × one =